SUF Temporada 2019-20Equip de Divisió d'Honor Estatal femenina  Lluís Peix, entrenador, Noa Muñoz, Valeria Kudinova, Sílvia Coll Solà i Irina GimenoPDM Temporada 2019-20Equip de 1a Divisió Estatal Masculina  D'esquerra a dreta, Raül Porta, Pau Mellado, Miquel Ramos, Jordi Carceller,Carles Bover i Sergi Molist Diogo PinhoJuvenils Equip 3a Divisió Estatal Arnau Miarons, Biel Gimeno i Edgar VenegasVeterans i components de TDM i PDM Jordi Carceller, Pere Ausió, Jordi Pladevall, Joan Cussó, Lluís Peix i Jordi BorrullEscola Vic TT (1) Entrenadors i espàrrings Miquel Ramos, Noa Muñoz, Sergi Molist, Lluís Peix, Diogo Pinho, Valeria Kudinova, Orsolya Feher, Pere AusióEscola Vic TT (2) Espàrrings i esportistes Gabriela Feher, Charlotte Carey, Gillem Aguilar, Adrià Bau, Genís Baucells, Pere Baucells, Àlex Casassas, Sílvia Coll SolàEscola Vic TT (3) Esportistes Gil Dachs, David Echalecu, Joan Flores, Pol Fresquet, Biel Gimeno, Irina Gimeno, Leo Lizarán, Eloi LoveraEscola Vic TT (4) Esportistes Unai Luque, Mart,Catalán, Arnau Martorell, Gerard Martorell, Arnau Miarons,  Aniol Montoliu, Àlex Moreno,  Pau ParésEscola Vic TT (5)  Esportistes Joaquim Portet, Eloi Puig, Oriol Roca, Biel Rodríguez,  Gil Sánchez, Pol Sánchez, Helena Torrents, Joan TorrentsEscola Vic TT (6) Esportistes Laura Torrents, Dani Tura, Edgar Venegas, Ferran Verdaguer, Marc Verdaguer2a Provincial Genís Baucells, Àlex Casassas, Adrià BauIntercomarcal Biel Rodríguez, Joaquim Portet, Gil DachsEquip Infantil Masculí Infantil 2018-19Equips benjamins 2018-19 BenjaminsEquips Benjamí i aleví 2018-19 Benjamines i alevinesDivisió d'Honor estatal i SUF Noa Muñoz VilaDivisió d'Honor Estatal Sílvia Coll SolàDivisió d'Honor Estatal Irina Gimeno FontPrimera divisió estatal Sergi Molist PalomeraPrimera divisió estatal Jordi Carceller VallsPrimera divisió masculina Carles Bover RabionetPrimera divisió masculina Miquel Ramos Bros

SUF

Temporada 2019-20

Equip de Divisió d'Honor Estatal femenina

Lluís Peix, entrenador, Noa Muñoz, Valeria Kudinova, Sílvia Coll Solà i Irina Gimeno

PDM

Temporada 2019-20

Equip de 1a Divisió Estatal Masculina

D'esquerra a dreta, Raül Porta, Pau Mellado, Miquel Ramos, Jordi Carceller,Carles Bover i Sergi Molist Diogo Pinho

Juvenils Equip 3a Divisió Estatal

Arnau Miarons, Biel Gimeno i Edgar Venegas

Veterans i components de TDM i PDM

Jordi Carceller, Pere Ausió, Jordi Pladevall, Joan Cussó, Lluís Peix i Jordi Borrull

Escola Vic TT (1) Entrenadors i espàrrings

Miquel Ramos, Noa Muñoz, Sergi Molist, Lluís Peix, Diogo Pinho, Valeria Kudinova, Orsolya Feher, Pere Ausió

Escola Vic TT (2) Espàrrings i esportistes

Gabriela Feher, Charlotte Carey, Gillem Aguilar, Adrià Bau, Genís Baucells, Pere Baucells, Àlex Casassas, Sílvia Coll Solà

Escola Vic TT (3) Esportistes

Gil Dachs, David Echalecu, Joan Flores, Pol Fresquet, Biel Gimeno, Irina Gimeno, Leo Lizarán, Eloi Lovera

Escola Vic TT (4) Esportistes

Unai Luque, Mart,Catalán, Arnau Martorell, Gerard Martorell, Arnau Miarons, Aniol Montoliu, Àlex Moreno, Pau Parés

Escola Vic TT (5) Esportistes

Joaquim Portet, Eloi Puig, Oriol Roca, Biel Rodríguez, Gil Sánchez, Pol Sánchez, Helena Torrents, Joan Torrents

Escola Vic TT (6) Esportistes

Laura Torrents, Dani Tura, Edgar Venegas, Ferran Verdaguer, Marc Verdaguer

2a Provincial

Genís Baucells, Àlex Casassas, Adrià Bau

Intercomarcal

Biel Rodríguez, Joaquim Portet, Gil Dachs

Equip Infantil Masculí

Infantil 2018-19

Equips benjamins 2018-19

Benjamins

Equips Benjamí i aleví 2018-19

Benjamines i alevines

Divisió d'Honor estatal i SUF

Noa Muñoz Vila

Divisió d'Honor Estatal

Sílvia Coll Solà

Divisió d'Honor Estatal

Irina Gimeno Font

Primera divisió estatal

Sergi Molist Palomera

Primera divisió estatal

Jordi Carceller Valls

Primera divisió masculina

Carles Bover Rabionet

Primera divisió masculina

Miquel Ramos Bros

Actualitat

18 mar 2019

SILVIA COLL i MARTÍ GARRIDO, SUBCAMPIONS ALEVINS. IRINA GIMENO, TERCERA BENJAMINA

Els jugadors del  Girbau Vic TT, Sílvia Coll i Martí Garrido, van ser subcampions alevins, del Torneig Internacional de Catalunya de Tennis de Taula, celebrat des de divendres a diumenge, a Calella. La també jugadora del Girbau Vic TT, Irina Gimeno,  va assolir el tercer lloc en la prova benjamina i va ser 4ta en la prova absoluta femenina, on Sílvia Coll, va repetir subcampionat.
 

Sílvia Coll, va perdre a la final amb la seva companya de la selecció catalana, Mariona Munné, per 3-2 i Martí Garrido amb l’andalús Hugo Urquízar per 3-1. En la Fase de grups, Garrido va ser primer de la 1a i 2a fase, amb un balanç, de 10 victòries de 10 partits, amb triomf inclòs contra Urquízar. Sílvia Coll també va ser primera de les Fases de grup, amb 7 victòries de 7 partits. Garrido i Coll van acabar invictes en aquestes fases  de grup i després de superar els ¼ de final i semifinals només varen caure a la final.  Irina Gimeno va aconseguir el tercer lloc en benjamí per darrera de les andaluses Júlia Martín i Isabel Conchillo i va assolir una destacada 4ta posició en el prova absoluta femenina competint també amb jugadores alevins.
 
Els altres participants del Girbau Vic TT, van tenir també una bona actuació, Raqjuel Larrubia va ser 5a i 6è de les proves aleví i absoluta, respectivament  i Àlex Moreno i Oriol Fernández van ser 6è i 8è de l’aleví. La jugadora del TT La Garriga, Iris Castells, que competirà amb el Girbau Vic en els Campionats de Catalunya i d’Espanya de joves, va ser 9à en benjamí.
 
 
 
 


Esportistes del Girbau Vic TT, premiats al TIC 2019

Vic Tennis Taula
Pavelló Municipal d'Esports de Vic "Castell d'en Planes"
Ctra. de Gurb, nº 1 08500 VIC (Barcelona)
Avís legal