Equip superdivisió estatal femenina 21-22 Sílvia Coll Solà, Tamolwan Khetkhuan, Sofia Zhang, Charlotte Carey i Salvador SerraEquips 1a i 2a divisió estatal masculina 21-22 Pere Ausió, Josep Ma Blancafort, Carles Bover, Jordi Carceller, Biel Gimeno, Pau Mellado, Arnau Miarons, Sergi Molist, Biel Navio, Lluís Peix i Edgar VenegasEquip de Divisió d'Honor Estatal femenina 21-22 (1) Aneta  Olenzka, Noa Muñoz Vila, Sílvia Coll Solà i Camila Renata MoscosoEquip Divisió d'Honor Estatal femenina 21-22 (2) Lluís Peix (entrenador), Sílvia Coll, Maika Sagrera, Noa Muñoz, Irina Gimeno i Camila Renata MoscosoEquip 1a Divisió Estatal Femenina 21-22 Nadina Riera (espàrring), Laura Torrents, Martina González, Maika Sagrera, Irina Gimeno i Noa Muñoz (entrenadora)PDM Temporada 2019-20Equip de 1a Divisió Estatal Masculina  D'esquerra a dreta, Raül Porta, Pau Mellado, Miquel Ramos, Jordi Carceller,Carles Bover i Sergi Molist Diogo PinhoVeterans i components de TDM i PDM Jordi Carceller, Pere Ausió, Jordi Pladevall, Joan Cussó, Lluís Peix i Jordi BorrullEscola Vic TT (1) Entrenadors i espàrrings Miquel Ramos, Noa Muñoz, Sergi Molist, Lluís Peix, Diogo Pinho, Valeria Kudinova, Orsolya Feher, Pere AusióEscola Vic TT (2) Espàrrings i esportistes Gabriela Feher, Charlotte Carey, Gillem Aguilar, Adrià Bau, Genís Baucells, Pere Baucells, Àlex Casassas, Sílvia Coll SolàEscola Vic TT (3) Esportistes Gil Dachs, David Echalecu, Joan Flores, Pol Fresquet, Biel Gimeno, Irina Gimeno, Leo Lizarán, Eloi LoveraEscola Vic TT (4) Esportistes Unai Luque, Mart,Catalán, Arnau Martorell, Gerard Martorell, Arnau Miarons,  Aniol Montoliu, Àlex Moreno,  Pau ParésEscola Vic TT (5)  Esportistes Joaquim Portet, Eloi Puig, Oriol Roca, Biel Rodríguez,  Gil Sánchez, Pol Sánchez, Helena Torrents, Joan TorrentsEscola Vic TT (6) Esportistes Laura Torrents, Dani Tura, Edgar Venegas, Ferran Verdaguer, Marc VerdaguerEquip Infantil Masculí Infantil 2018-19Equips benjamins 2018-19 BenjaminsEquips Benjamí i aleví 2018-19 Benjamines i alevinesPrimera divisió masculina Carles Bover Rabionet

Equip superdivisió estatal femenina 21-22

Sílvia Coll Solà, Tamolwan Khetkhuan, Sofia Zhang, Charlotte Carey i Salvador Serra

Equips 1a i 2a divisió estatal masculina 21-22

Pere Ausió, Josep Ma Blancafort, Carles Bover, Jordi Carceller, Biel Gimeno, Pau Mellado, Arnau Miarons, Sergi Molist, Biel Navio, Lluís Peix i Edgar Venegas

Equip de Divisió d'Honor Estatal femenina 21-22 (1)

Aneta Olenzka, Noa Muñoz Vila, Sílvia Coll Solà i Camila Renata Moscoso

Equip Divisió d'Honor Estatal femenina 21-22 (2)

Lluís Peix (entrenador), Sílvia Coll, Maika Sagrera, Noa Muñoz, Irina Gimeno i Camila Renata Moscoso

Equip 1a Divisió Estatal Femenina 21-22

Nadina Riera (espàrring), Laura Torrents, Martina González, Maika Sagrera, Irina Gimeno i Noa Muñoz (entrenadora)

PDM

Temporada 2019-20

Equip de 1a Divisió Estatal Masculina

D'esquerra a dreta, Raül Porta, Pau Mellado, Miquel Ramos, Jordi Carceller,Carles Bover i Sergi Molist Diogo Pinho

Veterans i components de TDM i PDM

Jordi Carceller, Pere Ausió, Jordi Pladevall, Joan Cussó, Lluís Peix i Jordi Borrull

Escola Vic TT (1) Entrenadors i espàrrings

Miquel Ramos, Noa Muñoz, Sergi Molist, Lluís Peix, Diogo Pinho, Valeria Kudinova, Orsolya Feher, Pere Ausió

Escola Vic TT (2) Espàrrings i esportistes

Gabriela Feher, Charlotte Carey, Gillem Aguilar, Adrià Bau, Genís Baucells, Pere Baucells, Àlex Casassas, Sílvia Coll Solà

Escola Vic TT (3) Esportistes

Gil Dachs, David Echalecu, Joan Flores, Pol Fresquet, Biel Gimeno, Irina Gimeno, Leo Lizarán, Eloi Lovera

Escola Vic TT (4) Esportistes

Unai Luque, Mart,Catalán, Arnau Martorell, Gerard Martorell, Arnau Miarons, Aniol Montoliu, Àlex Moreno, Pau Parés

Escola Vic TT (5) Esportistes

Joaquim Portet, Eloi Puig, Oriol Roca, Biel Rodríguez, Gil Sánchez, Pol Sánchez, Helena Torrents, Joan Torrents

Escola Vic TT (6) Esportistes

Laura Torrents, Dani Tura, Edgar Venegas, Ferran Verdaguer, Marc Verdaguer

Equip Infantil Masculí

Infantil 2018-19

Equips benjamins 2018-19

Benjamins

Equips Benjamí i aleví 2018-19

Benjamines i alevines

Primera divisió masculina

Carles Bover Rabionet

Actualitat

01 mar 2020

CLARA VICTÒRIA DEL GIRBAU VIC TT A MADRID Rivas Vaciamadrid 1 – Girbau Vic TT 4 Triomf del Girbau Vic de DHF, a Calella

El Girbau Vic TT de la superdivisió estatal femenina de tennis de taula va vèncer per 1-4 al TM Rivas de Madrid en partit de la 15ª jornada de la lliga Iberdrola. Sofia Zhang va guanyar els dos punts individuals que va disputar i el doble fent parella amb Gabriella Feher que també va guanyar els seu partit individual. L’únic punt del conjunt madrileny el va aconseguir la seva jugadora número 1, la colombiana, Paula Andrea Medina, contra Noa Muñoz.
 Amb aquest triomf el conjunt vigatà continua en el primer lloc provisional de la taula classificatòria. La derrota de l'Irún Leka Enea davant l'Hispalis de Sevilla distancia una mica més el Girbau Vic de l'Irún.
 La victòria del primer equip femení va venir acompanyada del important triomf del segon equip,  format per jugadores de la pedrera de l’entitat, que juga a la divisió d’honor estatal femenina. El Girbau Vic TT, entrenat per Lluís Peix, va vèncer aquest divendres al local del CTT Calella, per 2-4, resultat que gairebé dóna la permanència matemàtica en aquesta difícil segona màxima divisió del tennis taula estatal femení. En aquest partit contra Calella, Noa Muñoz, va fer 2 punts i els altres 2 els van aconseguir Irina Gimeno i Sílvia Coll. Adjuntem fotografia de Noa Muñoz, que aquest cap de setmana ha jugat a la superdivisió estatal i a la divisió d'honor femenina, amb un balanç de 2 victòries i 1 derrota.
 

SUF Jornada 15
 
29/02/2020
15:30
C.D.T.M. RIVAS 1 4 GIRBAU VIC T.T. http://www.rfetm.es/resultados/imag/impresora.png
  GIRBAU VIC T.T.   C.D.T.M. RIVAS J1 J2 J3 J4 J5    
A Lic: 8195 Rk: 3088
SOFIA-XUAN ZHANG XU
Y Lic: 4804 Rk: 1777
SOFIA BARBA GARCIA
11-4 11-9 11-3     3 - 0 1 - 0
B Lic: 18905 Rk: 1031
NOA MUÑOZ VILA
X Lic: 31697 Rk: 2691
PAULA ANDREA MEDINA BERMUDEZ
9-11 4-11 7-11     0 - 3 1 - 1
C Lic: 8480 Rk: 3330
GABRIELA FEHER
Z Lic: 17866 Rk: 1106
MARIA LOPÉZ BERNAL
11-6 12-10 11-8     3 - 0 2 - 1
D SOFIA-XUAN ZHANG XU
GABRIELA FEHER
D PAULA ANDREA MEDINA BERMUDEZ
SOFIA BARBA GARCIA
11-5 11-5 11-3     3 - 0 3 - 1
A Lic: 8195 Rk: 3088
SOFIA-XUAN ZHANG XU
X Lic: 31697 Rk: 2691
PAULA ANDREA MEDINA BERMUDEZ
11-8 11-7 11-9     3 - 0 4 - 1
Alineación ABC:
7449
Alineación XYZ:
5574
Juegos:
12 / 3
Puntos
153 / 110
   
POLIDEPORTIVO PARQUE DEL SURESTE - Rivas-Vaciamadrid (Madrid)
Árbitro: JOSE ANTONIO PARRA ALVAREZ
 
 
 
 
DHF-1 Jornada 16
 
28/02/2020
17:30
SURIS CALELLA 2 4 GIRBAU VIC T.T. http://www.rfetm.es/resultados/imag/impresora.png
  GIRBAU VIC T.T.   SURIS CALELLA J1 J2 J3 J4 J5    
A Lic: 24301
IRINA GIMENO FONT
Y Lic: 24334
MARIONA GARRIDO PIFERRER
11-5 11-4 11-3     3 - 0 1 - 0
B Lic: 21634
SILVIA COLL SOLA
X Lic: 17582
ALBA FERNANDEZ MARTINEZ
11-3 11-7 8-11 6-11 4-11 2 - 3 1 - 1
C Lic: 18905
NOA MUÑOZ VILA
Z Lic: 24366
LAIA FONT PUIG
11-2 11-3 11-6     3 - 0 2 - 1
A Lic: 24301
IRINA GIMENO FONT
X Lic: 17582
ALBA FERNANDEZ MARTINEZ
1-11 7-11 5-11     0 - 3 2 - 2
C Lic: 18905
NOA MUÑOZ VILA
Y Lic: 24334
MARIONA GARRIDO PIFERRER
11-4 11-4 11-7     3 - 0 3 - 2
B Lic: 21634
SILVIA COLL SOLA
Z Lic: 24366
LAIA FONT PUIG
11-3 11-5 11-7     3 - 0 4 - 2
  Juegos:
14 / 6
Puntos
185 / 129
   
FABRICA LLOBET - Calella (Barcelona)
Árbitro: JOSEP BORRELL BASSOLS
 
 


Noa Muñoz

Vic Tennis Taula
Pavelló Municipal d'Esports de Vic "Castell d'en Planes"
Ctra. de Gurb, nº 1 08500 VIC (Barcelona)
Avís legal