Equip superdivisió estatal femenina 21-22 Sílvia Coll Solà, Tamolwan Khetkhuan, Sofia Zhang, Charlotte Carey i Salvador SerraEquips 1a i 2a divisió estatal masculina 21-22 Pere Ausió, Josep Ma Blancafort, Carles Bover, Jordi Carceller, Biel Gimeno, Pau Mellado, Arnau Miarons, Sergi Molist, Biel Navio, Lluís Peix i Edgar VenegasEquip de Divisió d'Honor Estatal femenina 21-22 (1) Aneta  Olenzka, Noa Muñoz Vila, Sílvia Coll Solà i Camila Renata MoscosoEquip Divisió d'Honor Estatal femenina 21-22 (2) Lluís Peix (entrenador), Sílvia Coll, Maika Sagrera, Noa Muñoz, Irina Gimeno i Camila Renata MoscosoEquip 1a Divisió Estatal Femenina 21-22 Nadina Riera (espàrring), Laura Torrents, Martina González, Maika Sagrera, Irina Gimeno i Noa Muñoz (entrenadora)PDM Temporada 2019-20Equip de 1a Divisió Estatal Masculina  D'esquerra a dreta, Raül Porta, Pau Mellado, Miquel Ramos, Jordi Carceller,Carles Bover i Sergi Molist Diogo PinhoVeterans i components de TDM i PDM Jordi Carceller, Pere Ausió, Jordi Pladevall, Joan Cussó, Lluís Peix i Jordi BorrullEscola Vic TT (1) Entrenadors i espàrrings Miquel Ramos, Noa Muñoz, Sergi Molist, Lluís Peix, Diogo Pinho, Valeria Kudinova, Orsolya Feher, Pere AusióEscola Vic TT (2) Espàrrings i esportistes Gabriela Feher, Charlotte Carey, Gillem Aguilar, Adrià Bau, Genís Baucells, Pere Baucells, Àlex Casassas, Sílvia Coll SolàEscola Vic TT (3) Esportistes Gil Dachs, David Echalecu, Joan Flores, Pol Fresquet, Biel Gimeno, Irina Gimeno, Leo Lizarán, Eloi LoveraEscola Vic TT (4) Esportistes Unai Luque, Mart,Catalán, Arnau Martorell, Gerard Martorell, Arnau Miarons,  Aniol Montoliu, Àlex Moreno,  Pau ParésEscola Vic TT (5)  Esportistes Joaquim Portet, Eloi Puig, Oriol Roca, Biel Rodríguez,  Gil Sánchez, Pol Sánchez, Helena Torrents, Joan TorrentsEscola Vic TT (6) Esportistes Laura Torrents, Dani Tura, Edgar Venegas, Ferran Verdaguer, Marc VerdaguerEquip Infantil Masculí Infantil 2018-19Equips benjamins 2018-19 BenjaminsEquips Benjamí i aleví 2018-19 Benjamines i alevinesPrimera divisió masculina Carles Bover Rabionet

Equip superdivisió estatal femenina 21-22

Sílvia Coll Solà, Tamolwan Khetkhuan, Sofia Zhang, Charlotte Carey i Salvador Serra

Equips 1a i 2a divisió estatal masculina 21-22

Pere Ausió, Josep Ma Blancafort, Carles Bover, Jordi Carceller, Biel Gimeno, Pau Mellado, Arnau Miarons, Sergi Molist, Biel Navio, Lluís Peix i Edgar Venegas

Equip de Divisió d'Honor Estatal femenina 21-22 (1)

Aneta Olenzka, Noa Muñoz Vila, Sílvia Coll Solà i Camila Renata Moscoso

Equip Divisió d'Honor Estatal femenina 21-22 (2)

Lluís Peix (entrenador), Sílvia Coll, Maika Sagrera, Noa Muñoz, Irina Gimeno i Camila Renata Moscoso

Equip 1a Divisió Estatal Femenina 21-22

Nadina Riera (espàrring), Laura Torrents, Martina González, Maika Sagrera, Irina Gimeno i Noa Muñoz (entrenadora)

PDM

Temporada 2019-20

Equip de 1a Divisió Estatal Masculina

D'esquerra a dreta, Raül Porta, Pau Mellado, Miquel Ramos, Jordi Carceller,Carles Bover i Sergi Molist Diogo Pinho

Veterans i components de TDM i PDM

Jordi Carceller, Pere Ausió, Jordi Pladevall, Joan Cussó, Lluís Peix i Jordi Borrull

Escola Vic TT (1) Entrenadors i espàrrings

Miquel Ramos, Noa Muñoz, Sergi Molist, Lluís Peix, Diogo Pinho, Valeria Kudinova, Orsolya Feher, Pere Ausió

Escola Vic TT (2) Espàrrings i esportistes

Gabriela Feher, Charlotte Carey, Gillem Aguilar, Adrià Bau, Genís Baucells, Pere Baucells, Àlex Casassas, Sílvia Coll Solà

Escola Vic TT (3) Esportistes

Gil Dachs, David Echalecu, Joan Flores, Pol Fresquet, Biel Gimeno, Irina Gimeno, Leo Lizarán, Eloi Lovera

Escola Vic TT (4) Esportistes

Unai Luque, Mart,Catalán, Arnau Martorell, Gerard Martorell, Arnau Miarons, Aniol Montoliu, Àlex Moreno, Pau Parés

Escola Vic TT (5) Esportistes

Joaquim Portet, Eloi Puig, Oriol Roca, Biel Rodríguez, Gil Sánchez, Pol Sánchez, Helena Torrents, Joan Torrents

Escola Vic TT (6) Esportistes

Laura Torrents, Dani Tura, Edgar Venegas, Ferran Verdaguer, Marc Verdaguer

Equip Infantil Masculí

Infantil 2018-19

Equips benjamins 2018-19

Benjamins

Equips Benjamí i aleví 2018-19

Benjamines i alevines

Primera divisió masculina

Carles Bover Rabionet

Actualitat

14 jun 2022

CAMILA MOSCOSO, SUBCAMPIONA DE CATALUNYA ABSOLUTA Irina Gimeno, tercera absoluta, essent encara aleví

El Girbau Vic TT, ha destacat també en la prova individual absoluta, amb un subcampionat de Camila Moscoso i un bronze d’Irina Gimeno, que essent encara aleví, ja està destacant al costat de jugadores sèniors.

Camila Moscoso va arribar a la final, on va perdre contra Mariona Munné del UE Sant Cugat. En partits molt disputats, Moscoso va superar a 1/4 de final i semifinal, a dues jugadores, també del Girbau Vic, com Sílvia Coll i Irina Gimeno, respectivament. Els encreuaments en el quadre final, no van ser gens favorables per les 3 joves del Vic TT, que van quedar juntes en la part superior del quadre i es van haver d’enfrontar entre elles.

Sílvia Coll Solà, a més, del campionat de dobles femenins, va ser també subcampiona de dobles mixtes amb Pau Lloret del CTT Badalona.

 

Camila Moscoso, a més de l’or en dobles i argent en individual va assolir també el bronze en dobles mixtes, fent parella amb Alvaro Barreneche, del CTT Olesa.

 

En les proves masculines, l’osonenc més destacat va ser el torellonenc, Jordi Dot, del CTT Olot que va arribar fins a 1/4 de final d’individual masculí.

 

 

 

 

 

Camila Moscoso, Sílvia Coll i Irina Gimeno, triomfadores al campionat de Catalunya abslut 2022

Vic Tennis Taula
Pavelló Municipal d'Esports de Vic "Castell d'en Planes"
Ctra. de Gurb, nº 1 08500 VIC (Barcelona)
Avís legal