SUF i DHF Superidvisiió i Divisió d'Honor Estatal Temporada 2018-19SUF Superdivisió estatal femenina 2018-19ESCOLA GIRBAU VIC TT 2018-19 Equips de joves amb entrenadors i esparringsEquips estatals masculins PDM i TDM Equips de 1a i 3a divisió estatal del Girbau Vic TTEquip Infantil Masculí Infantil 2018-19Equips benjamins 2018-19 BenjaminsEquips Benjamí i aleví 2018-19 Benjamines i alevinesDivisió d'Honor estatal i SUF Noa Muñoz VilaSUF Zhipei WangSuperdivisió estatal Ana García MonteroPrimera divisió estatal Sergi Molist PalomeraSuperdivisió estatal Clàudia Caymel RomeroPrimera divisió estatal Jordi Carceller VallsDivisió d'Honor estatal i SUF Nerea García MorenoPrimera divisió masculina Carles Bover RabionetPrimera divisió masculina Miquel Ramos BrosDivisió d'honor femenina Sílvia Coll SolàDivisió d'honor femenina Raquel Larrubia Nabau

SUF i DHF

Superidvisiió i Divisió d'Honor Estatal Temporada 2018-19

SUF

Superdivisió estatal femenina 2018-19

ESCOLA GIRBAU VIC TT 2018-19

Equips de joves amb entrenadors i esparrings

Equips estatals masculins PDM i TDM

Equips de 1a i 3a divisió estatal del Girbau Vic TT

Equip Infantil Masculí

Infantil 2018-19

Equips benjamins 2018-19

Benjamins

Equips Benjamí i aleví 2018-19

Benjamines i alevines

Divisió d'Honor estatal i SUF

Noa Muñoz Vila

SUF

Zhipei Wang

Superdivisió estatal

Ana García Montero

Primera divisió estatal

Sergi Molist Palomera

Superdivisió estatal

Clàudia Caymel Romero

Primera divisió estatal

Jordi Carceller Valls

Divisió d'Honor estatal i SUF

Nerea García Moreno

Primera divisió masculina

Carles Bover Rabionet

Primera divisió masculina

Miquel Ramos Bros

Divisió d'honor femenina

Sílvia Coll Solà

Divisió d'honor femenina

Raquel Larrubia Nabau

Actualitat

13 gen 2019

GIMENO, TURA I CASASSAS, CAMPIONS DEL PROMESES 7 podis pels esportistes del Girbau Vic TT

 
Els jugadors del Girbau Vic TT, Irina Gimeno, Dani Tura i Àlex Cassasas, han estat campions dels nivells E, H i L, respectivament, de la 4a convocatòria del circuit Promeses. Tots tres pugen dos nivells. En el cas d’Irina Gimeno, tot i essent encara benjamina, ascendeix a un dels 3 millors nivells de la competició, el C, on competirà amb jugadors i jugadores, majoritàriament infantils i juvenils.
 

Un altre dels destacats és Martí Garrido, que tot i essent encara aleví,  va ser 3r del nivell B i puja al màxim nivell, l’A.  Martí Pladelasala i Biel Rodríguez  també van assolir podi en ser tercers del nivell M i finalment, Unai Luque va ser 3r del nivell Q.
 
Martí Garrido  3r nivell B
Irina Gimeno  1ª nivell E
Dani Tura 1r nivell H 
Alex Casassas 1r nivell L 
Martí Pladelasala i Biel Rodríguez 3rs nivell M
Unai Luque   3r nivell Q
 
 


Irina Gimeno

Vic Tennis Taula
Pavelló Municipal d'Esports de Vic "Castell d'en Planes"
Ctra. de Gurb, nº 1 08500 VIC (Barcelona)
Avís legal